| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am instalat din greseala SweetIm la messenger si ma enerveaza, dar nu stiu cum sa-l dezactivez sau ceva de genu`hee hee cum pot sa-l anulez? plss, spuneti-mi puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| stuffy a răspuns:

Deci...mai intai te duci in Control Panel, intri in Add or Remove programs, si cauta acolo Sweetim-ul di dai uninstal. big grin funda?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Du-te la start apoi change o delete programs si acolo vezi ca apar mai multe, alegi sweetimul si delete.

| bog16 a răspuns:

Dezinstaleaza-l din add and remove programs e in control panel

| andyspider a răspuns:

Buna ziua. Ce ar trebui sa faci:
- Prima data sign out yahoomessenger, dupa aceea exit.
- Intri in control panel, add or remove program si cauti denumirea sweetlm sau ceva de genu, click dreapta si unintall

| PhAeThoN a răspuns:

Intri in My Computer si dai in bara din stanga Ad or Remove Programs si il cauti in lista acea si il dezinstalezi!

| Lexiiii a răspuns:

Pai intri in control panel dupa dai la add or remove programs, si cauti programu restectiv si dai remove.Si e gata.

| NightQueen_3013 a răspuns:

Din Control Panel.Cred...

| Pascuraz a răspuns:

Daca urmezi pasi cum trebuie e imposibil sa nu reusesti:

Start-> Control panel->Add or remove Programs-> click pe SweetIm si ii dai remove happy