| Tabita96 a întrebat:

Mi-am instalat windows movie maker dar nu pot adauga videoclip sa il editez (am obs player) zice ca nu il suporta dar video e mic are cam un minut? Ce pot face ca sa mearga?

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Descarca asta gratis si converteste clipul tau in.wmv:
http://www.softpedia.com/......tory.shtml

| 5uMMeR a răspuns:

Pai,convertestel.Daca nu stii cum, incearca sa iti iei Bandicam, sa filmezi tot ce ai pe filmuletul acela, si sa pui pe Movie Maker.Asa sigur va merge.Si merge si editat foarte bine.
P.S: Bandicam este un program de filmat in jocuri, pe desktop, din filmulete.Deci poti avea incredere in el.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| DVBtz a răspuns:

Ia-ti un convertor de videoclipuri de pe net si converteste-l in format.avi. Sper ca te-am ajutat.