| BeHappyForMe a întrebat:

Cum pot sa adauga o melodie la un videoclip facut cu windows movie maker? dau funda.

Răspuns Câştigător
| uncontdestuldenasol a răspuns:

In stanga, la Movie Tasks, import audio.Alegi si apoi selectezi open sau mrg, ce iti arata acolohee hee. Apoi[dupa ce ai ales si pozele, clipul]tragi melodia jos, unde pui si pozele.Nu imi vine in minte acumtongue.

1 răspuns:
| BeHappyForMe explică:

Deja salvasem videoclipul si nu pusesem melodia, dar se pare ca a mers cum ati zic voi, i-am dat funda lui memyselfandI pentru ca avea mai putine.