| catalinutssu a întrebat:

Mi-am luat acum doua zile un telefon Nokia Asha 302 si nu pot sa setez internetul de la frog.Am sunat la relatii cu clientii si mi-au zis ca imi vor trimite setarile pe e-mail deoarece telefonul nu este compatibil cu webnwalk-ul lor.Eu stiu setarile lor,dar daca imi activez netul de pe cartela,nu-mi mai functioneaza aplicatiile prin WLAN deoarece eu l-am luat de la Vodafone,si cand sterg setarile lor, nu mai merg aplicatiile pe WLAN.Nu stiu ce sa-i fac,daca stie cineva,

Răspuns Câştigător
| Upz0r3 a răspuns:

Pfff si eu am avut aceeasi problema doar ca eu l-am luat de la Orange si vroiam net de pe o cartela de vodafone..telefonul era decodat dar tot nu merge.n-ai ce-i face poti sa ai net doar de pe cartela vodafone..asa sunt ei mai bulangii si nu te lasa.

| catalinutssu explică (pentru Upz0r3):

Pai eu am reusit sa-i fac setarile si mergea,dar nu puteam sa folosesc aplicatii cum ar fi:Magazin,Retele Sociala, E-Mail, Opera, Yahoo Messenger si nu mai mergeau folosite nici cu ajutorul WLAN-ului, mergea doar browser-ul.

| Upz0r3 a răspuns (pentru catalinutssu):

Esti pe abonament? daca da atunci de asta nu merge.

| catalinutssu explică (pentru Upz0r3):

L-am facut.Merci oricum, merge pe orice as fihappy

| andreeasweetlove a răspuns (pentru catalinutssu):

Cum l-ai facut, am si eu aceeasi problema. plz spune :*

| catalinutssu explică (pentru andreeasweetlove):

Pai...cam complicat.Imi dai prin PM nr tau sau id-ul tau si iti explic mai bine asa.happy

| Marya_Adynutzza_1965 a răspuns (pentru catalinutssu):

Imi explici si mie te rog frumos? Plizzz big grin

| Monica_Adyshor_1989 a răspuns (pentru catalinutssu):

Hey..am citit conversatia..si am si eu cam aceeasi problema si nu stiu cum sa o rezolv! ma poti ajuta si pe mine te rog? happy

| mihay_8367 a răspuns (pentru catalinutssu):

Poti sa ma ajuti si pe mine sa il fac, si eu am un Nokia asa 302 si am aceeasi problema ma poti ajuta? Am incercat sa iti dau pm dar nu am putut pentru ca sunt junior. Uite nr. meu:0726001961

12 răspunsuri:
| catalinutssu explică:

Cine vrea sa-l ajut cu setarile sa lase id de mess.

| Ayanaaa a răspuns:

Scz ca intervin, dar vreau si eu setarile. multumesc

| Ayanaaa a răspuns:

Alexutsa_blueeyes e id meu

| liviaaaa a răspuns:

Buna mi-am luat si eu acum cateva zile un Nokia 302 si nu ii pot face setarile pentru frog ai putae sa mi le trimiti si mie