| Georgegl a întrebat:

Mi am luat niste teme pentru Windows XP, le-am bagat in C:/Windows/Resources, iar dupa am dat click dreapta- Proprietes si am ales tema i-am dat apply si ok dar nu merge. Doar se schimba iconita de la Recicle Bin si se mareste bara de jos. Va rog daca stiti de ce nu merge dati-mi add la h_m38_gl@yahoo.com sau replay aici.

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Aero a răspuns:

Nu o cauta din Display Properties(daca nu aranjezi bine fisierele in C:\Windows\Resources\Themes\ nu obtii ce vrei), ci ruleaza manual acel fisier. msstyles(aspect), apoi eventual ii setezi un wallpaper, screensaver, sunete etc. si in final salvezi tema(ii dai un nume). E mai sigur asa...