| Alextrick a întrebat:

am windows Xp si cand instalez o tema nu imi apare cand dau click >>dreaptaproprietesthemes nu imi apare decat Modified Theme(care este windows xp theme)Browser si More Themes Online...De ce?
Orice tema as instala nu merge.
Mentionez ca tema este format Windows Visual Style.
Iar, daca dau la Apperance imi apare dar nu se schimba nimic cand o aplic.
De ce?

3 răspunsuri:
| manolo a răspuns:

Nu mai folosesc de multă vreme Xp-ul, dar cred că trebuie băgată în folderul cu teme al windowsului şi o să îţi apară (c/windows/win32/theme ceva de genu'). Ar trebui să meargă şi dacă îi dai dublu clik. Se setează singură dar cine ştie ce are...Baftă!

| IloveDamon a răspuns:

Incearca sa nu mai instalezi teme pe xp ca dupa nu iti va mai merge deloc tema normala si vei ramane cu tema de Windows vechi(classic)