| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am luat un film care se numeste"what wamen want"( sau ce-si doresc femeile). Problema e ca nu merge subtitarea si traduce aiurea. poate stie cineva o subtitrare mai buna a filmului. Am cautat si pe ne dar nu se potrivesc. sper sa ma ajute cineva

3 răspunsuri:
| judgement a răspuns:

Te uiti la numele filmului, www DVIX.CAM.avi ar trebui sa fie cam asa (e un exemplu) te iei dupa ala daca vrei sa iei o sub asa cum trebuie

| Serenity_3531 a răspuns:

Tare filmul. :)) Aici gasesti subtirari pentru film. http://subtitrari.regielive.ro/what_women_want-3475.html
Ca sa-ti mearga trebuie sa denumesti acea subtitrare la fel ca si filmul (acel avi.). De ex. daca fisierul ala se numeste "WhatWomenWant-dvdrip" asa denumesti si acea subtirare. Vizionare placuta!

| usernamebpla a răspuns:

In primul rand ca sa iti citeasca substitrarea iti trebuie BSplayer
, iar daca nu iti merge, adica daca traduce aiurea cum spuneai tu atuncea descarca mai multe ...incearcale pe fiecare la rand sau eu stiu. incearca sa vezi de pe site-ul http://subtitrari.regielive.ro/