| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma uit la un film dar nu imi merge subtitrarea bine, adica imi traduce inainte sa vorbeasca. Nu mai stiu exact ce taste foloseam ca sa-mi reglez subtitarea asa cum vreau eu. help pls!

7 răspunsuri:
| Zippy a răspuns:

O reglezi apasand CTRl+sageata dreapta/stanga

| Ramooon a răspuns:

Ar fi tasta crl sageata dreapta, asta daca folosesti bsplayer, insa eu te sfatuiesc sa copii numele filmului complet si apoi il pui pe google si mai scrii si sub si cauti o subtitrare potrivita filmului. Daca ai informatia despre film ai putea de asemenea sa te uiti cate frame-uri are filmul si sa scoti in fuctie de frame-uri asta evident daca ai un info despre film.

| chocolate27 a răspuns:

Incearca sa deschizi filmul in VLC Media Player si ia subtitrari de pe site-ul www.subtitrari-filme.ro Eu de aici le iau si crede-ma ca sunt cele mai bune :)

| magicianul19 a răspuns:

Depinde ce program folosesti prt a vede filmul incearca [] sau

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ctrl+sageti stanga si dreapta big grin

| Carmina_7293 a răspuns:

Pentru KMPlayer foloseste [ si ]

| ispita0008 a răspuns:

Ctrl + left sau Ctrl + rightwinking