| 1Mihai1 a întrebat:

Mi-am pierdut USB-ul de la un mouse, de unde as putea sa cumpar altul?

5 răspunsuri:
| Ionait a răspuns:

Alt mouse. Acel receiver are o anumita frecventa prin care primeste datele de la mouse. Receiverele nu sunt universale (altfel gandeste-te ce s-ar intampla intr-un loc unde sunt mai multi de oameni cu mouse-uri wireless).

| Kriss96 a răspuns:

Mai bine alt mouse. Dar daca vrei sa incerci sa gasesti,cauta la magazine de electronice (da nu din alea cu masini de spalat si cuptoare cu microunde; cauta acolo unde sunt telefoane, jocuri, mouse-uri, accesorii de diverse gadget-uri) sau mai poti incerca la buticurile alea mici gen "made in china" care le gasesti la colturi de strada si au diverse accesorii (casti, usb-uri etc) la preturi mici.

| Ichnat a răspuns:

Poate alt mouse...

| 1Mihai1 explică (pentru Ichnat):

Nu se gaseste de cumparat?

| Ichnat a răspuns (pentru 1Mihai1):

Nu cred! straight face