| Ene_Codrut_Stefanut_1993 a întrebat:

Mi-am reinstalat Windows-ul și nu am sunet. Am încercat toate tutorialele de pe YouTube și nici unu nu merge, TOT am încercat. Nu știu ce sa fac. Îmi apare ca se aude și ca merge dar nu de aude nimic

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Trebuie să instalezi driverul audio care se află pe cd-ul plăcii de bază. Driverul plăcii de bază îl poți descărca și de pe site-ul producătorului plăcii de bază.

4 răspunsuri:
| ancaval a răspuns:

Scoate cablul de la sunet, din spatele unității și bagă-l din nou, sau în cealaltă gaură, sau pur și simplu mișcă de el.
Nu trebuie instalat nimic, adică nu și în cazul meu. Și eu am pățit așa. Acum merge.

| Paula2018 a răspuns:

Este un program pe net care iti cauta toate driverele lipsa, poti incerca cu ala. Sau, mie mie mi-a fost odata dezactivat de pe tastatura sunetullaughing

| cfrtobias a răspuns (pentru Paula2018):

Eu cred ca is mai multe laughing daca nu ii zici numele de exemplu driver booster sau altele ghiceste singur?

| Paula2018 a răspuns (pentru cfrtobias):

Of. Ma refeream la programe de genu... ca daca scrii pe google driver scan ai de unde alege si banuiesc ca toate is bune.