| GulDan a întrebat:

Mi-am reinstalat windowsu si imi da erori dll mai la toate ce program imi trebuie sa-mi mearga programele si jocurile?

Răspuns Câştigător
| DyaNa1337 a răspuns:

Instaleaza-ti driverele, chipsetul, si direct x-ul

4 răspunsuri:
| fuzzer a răspuns:

Instaleaza-ti driverele, e posibil sa fie si asta. Daca le ai instalate deja, ar fi bine, sa-ti descarci un antivirus, iti recomand AVG 2013.Si daca iti apare la fel, reinstaleaza un alt windows.Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Moonshine a răspuns:

Ti-ai instalat drivere?! Daca nu instaleazale, asta e cauza sigur, cauta pe net driver de sunet, imagine, si altele care iti mai lipsesc.Bafta.

| GulDan explică (pentru Moonshine):

Man dar am windows 7 si din cate stiu nu mai e nevoie sa instalez driverele si sunetu mergea imediat ce s-a instalat.