| catthshshshs a întrebat:

Mi-am schimbat abonamentul pe zapp si vroiam sa stiu, in cat timp imi schimba astia planul tarifar voce? Ca eu cerere am de pe data de 28 iunie sad

3 răspunsuri:
| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Cred ca la Zapp sunt unele probleme, deoarece a fost cumparat de Cosmote si cine stie, se muta chestii de genul asta.Eu cand o problema cu Vodafone-ul le dau cate 5 telefoane pe zi, nu ii las in pace deloc.Asa sa faci si tu ca poate se rezolva mai repede problema.

| Fowls a răspuns:

Nimeni n-are zapp straight face.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna la relatii cu publicul si or sa-ti spuna.