| Inkubus a întrebat:

Mi-am schimbat numele pe facebook de vreo 5 ori si acum nu ma mai lasa sa mi-l schimb, insa as dori totusi sa-mi pun in final numele meu real, ar fi mai corect, dar observ ca nu se mai poatesad. Totusi, exista vreo posibilitate? Va rog :3

Dau fundita celui care ma ajuta! :*

4 răspunsuri:
| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

şi eu am făcut la fel şi mi s-a zis să aştept... şi tot aştept de mai bine de jumătate de an. Şi cred că nu mai are nici un rost să aştept.

| LadyMelian a răspuns:

Nu mai poti.Ai voie sa schimbi numele de 5 ori, te intreaba de fiecare data daca esti sigur de numele ales si te atentioneaza acolo intr-o casuta de cate ori mai poti sa il schimbi.
Daca ai schimbat numele de 5 ori nu ai decat sa iti faci alt cont.

| AsafteiAndreiDaniel a răspuns:

Fa-ti alt cont ca de obicei daca schimbi de multe ori se poate bloca contul...

| bobo13 a răspuns:

Nu mai poti sa ti-l schimbi, poti doar de 5 ori.