| MadaRap a întrebat:

Mi-am schimbat acum cateva ore numele pe Facebook...si as dori sa-l schimb la loc, dar nu ma lasa. zice ca nu-l pot schimba in urmatoarele 60 de zile. Nu exista o alta metoda? Urgent!

Răspuns Câştigător
| Alexandraaq a răspuns:

Nu! Nu exista alta metoda!
Ai și posibilitatea să adaugi un nume alternativ (de exemplu: numele de fată sau porecla) în Cronologia ta.
Funda?

2 răspunsuri:
| NoName0x0 a răspuns:

Din pacate, te asigur ca alta metoda nu mai exista! FUNDA?

| CoconutGirl a răspuns:

Nu exista! Am fost in aceeasi situatie si iti zic SIGUR ca NU exista alta solutie...trebuie sa astepti...winking