| Roxyrox222 a întrebat:

Mi s-a actualizat google chrome intr-o versiune foarte naspa, ce pot faca sa fie la fel ca inainte?

3 răspunsuri:
| AndreyFsk a răspuns:

Îl dezinstalezi.
Pe windows xp : Control panel --> remove programms si cauti acolo "google chrome"clic dreapta pe el si "unninstal ".
Pe windows 7 : Control panel --> Programs -->Programs and features --> cauti unde e "Google Chrome"si clic dreapta si dai "Unninstal".
Apoi scrii si tu pe Internet Explorer "download Google Chrome" si gata, daca iti cere actualizare, respingi. Salut!

| Roxyrox222 explică (pentru AndreyFsk):

Am windows 8.1

| AndreyFsk a răspuns (pentru Roxyrox222):

Nu stiu, ca nu am avut windows 8.1. dar de instalat este la fel.