| DomnulFantastic a întrebat:

Microsoft security essentials este bun?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Cel mai bun software antivirus venit de la mama Microsoft! happy

| DomnulFantastic explică (pentru Jipa95):

Ok,vad ca nu-mi incetineste pc-ul ca alte antivirusuri

| digital7shady a răspuns (pentru Jipa95):

How 'bout Bit Defender? A fost facut de romani, dar cumparat de Microsoft. In plus, o scanare totala cu MSE dureaza mai mult de 4 ore(HDD 500GB, ocupat 50%, procesor quad core 3. 6GHz, RAM 4GB) L-am lasat la scan total inainte sa plec sa joc fotbal, cand m-am intors era pe la 60%, am stat minim 2 ore. Dar are update-uri cat de cat rapide si e si gratis, deci e si el bun. Eu il folosesc si acum, mi-a fost cam sila sa iau un antivirus. sad

| K0sti a răspuns (pentru DomnulFantastic):

Nu-l incetineste pentru ca e vai mama lui! O sa vezi pe parcurs, dupa care o sa sufli si-n iaurt!

9 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Cea mai mare porcarie!

| gelu1970 a răspuns:

E bunicel. insa nu e sfant. lasa de dorit. nu e asa de bun in detectie. tu fa ceea ce te taie capul. vad ca ai dat funda.

| eviltwinnn a răspuns:

Prefer bitdefender. Pentru Microsoft Security Essentials trebuie sa ai windows original.

| Jipa95 a răspuns (pentru eviltwinnn):

Nu neaparat merge bine pe ambele ''variante''winking

| digital7shady a răspuns (pentru eviltwinnn):

Nu, mie imi face si update fara probleme.

| eviltwinnn a răspuns (pentru digital7shady):

Ma rog... eu dupa ce mi-am validat windowsul mi-a aparut un link unde spunea ceva de genul "pentru ca windowsul dvs este original beneficiati de protectie gratuita etc." ma gandeam ca doar cei cu windows original pot sa il instaleze.