| lucian_3398 a întrebat:

Mie nu imi merge sa instalez flash! cand se instaleaza imi zice sa inchid internet explorel il inchid si cand dau retry imi zice acelasi lucru plz fundita

Răspuns Câştigător
| v_6457 a răspuns:

Draga lucian,dupa ce ai inchis paginile de internet explorer,apasa Ctrl+Alt+Del uitete pe sus e ceva numit Processes da click pe el,si cauta internet explorer in lista aia,dupa apasa pe el,se va face albastru,dupa uitete in fereastra aia jos,apasa pe kill process, dupa mai uitete daca mai e vreun process cu numele internet explorer si repeta procedura, dupa intra si instaleaza flash-ul si da-i un restart atat.Noroc!

1 răspuns:
| AndreiGabi a răspuns:

Inchide tot, orice browser, chiar si messul. Dupa instalezi si o sa mearga.