| ali17 a întrebat:

Dece nu-mi merge internet explorel imi apare o de aia si zice cu ce sa deschid si nu stiu cu ce pls ajutati-ma dau funda+vot!

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Ce-i ăla internet explorer?

| m0x a răspuns (pentru Woodenpints91):

Programul cu care iti iei un browser cand instalezi windows

| Woodenpints91 a răspuns (pentru m0x):

Adică browserul nr1 în downloadarea altui browser... înţeleg thinking

| grgdlk a răspuns:

Pai depinde ce ti arata, probabil nu ai addonurile instalate, incearca sa instalezi google chrome sa vezi cat de bun este cauta pe google

google chrome

| oneversace a răspuns:

O de aia ce mai exact

| KarinaD a răspuns:

Mai bine ti-ai schimba browserul, din cate am auzit IE a cam picat. Poti lua Google Chrome. Merge genial