| hUnTERRRRRR a întrebat:

Mouse Gaming A4Tech OSCAR X-718BK sau cel simplu care nu e oscar?
care e mai bun?

3 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Depinde pentru ce il folosesti. Daca vrei sa te joci, foloseste-l pe ala de gaming, poti sa iti setezi sensibilitatea cum vrei tu si e mai lefer de tinut in mana. Daca il folosesti pe google, nu ai de ce lua unul de gaming.

| hUnTERRRRRR explică (pentru MedionTcO):

Pai is de gaming amandoua doar ca unul e oscar adica o alta versiune cum ar veni si nu stiu care e mai ok pentru cs go?

| MedionTcO a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

Primul.