| RealKing01 a întrebat:

N-am intrat de cateva zile pe Facebook si atunci cand am intrat am fost adaugat intr-un grup japonez fara sa stiu si nu stiu cum sa mai ies din el, am apasat pe parasiti grupul sau blocheaza dar de vazut tot vad postarile grupului japonez si nu stiu ce sa mai fac. Am parola puternica la contul meu dar nu cred ca nu mi-a spart nimeni contul, voi ce credeti? Ma puteti ajuta cumva?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a adaugat cineva din prietenii tai.

| gabicoo a răspuns:

Ești consumator de Hentai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ștergeți contul de Facebook și trăiește liniștit! Fugi cât poți de repede de rețelele de socializare!

| 1234568807 a răspuns:

Poate te-ai conectat pe un alt cont, si mie cateodata mi se intampla asta cand voiam sa ma loghez la Facebook pe pc

| Cksihja a răspuns:

Tea adăugat cineva care a vrut să facă o glumă probabil.

| RealKing01 explică (pentru Cksihja):

Am parasit grupul si dupa 1 zi m-a adaugat la loc grupul chinezesc fara sa ma alatur eu grupului, fara sa fac nimic sad

| OmuCuProgramarea a răspuns:

Ai fost luat in vizor de yakuza, pregateste-te ca vin bani multi

| Catrice a răspuns (pentru OmuCuProgramarea):

Da' poate e pe lista lor de 'pe cine sa ucidem data viitoare'hee hee

Auzi ma asta de întreabă, sigur nu erau chinezi?

| gabicoo a răspuns (pentru OmuCuProgramarea):

Nț!
Ăia vin să i-o taie!
winking

| Lazar123456 a răspuns:

Doua cuvinte de spus:
LAZAR
MAFIA