| andreibadeaUK a întrebat:

N-am putut sa primesc update-ul la Windows 10. Cineva a primit notificarea pentru update sau trebuie sa mai asteptam ceva timp ca s-o primim?

Răspuns Câştigător
| itextrat a răspuns:

Foloseste Media Creation Tool de la Microsoft si nu mai trebuie sa astepti dupa aplicatia aia de rezervare. Daca ai nevoie de ajutor, gasesti aici: http://www.7tutoriale.ro/......-instalare

1 răspuns:
| Zaygon a răspuns:

Nici la mine nu a aparut inca, dar am gasit o metoda sa fortez descarcarea actualizarii la win 10 si acum se descarca. Te anunt dupa ce gat cu ea.