| croissant a întrebat:

De ce atunci cand ne asteptam sa primim ceva mai mult de fapt primim mai putin sau chiar nimic?

Răspuns Câştigător
| FastAndFurious a răspuns:

Pentru ca avem asteptarile prea mari. Poate ca primim destul(e), dar avem pragul de dorinte prea ridicat.

6 răspunsuri:
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna! Nu stiu si eu ma intreb.Adica e ceva care se intampla pur si simplu fara voia noastra.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce e nevoie sa ne asteptam? sa aiba cine sau ce sa ne insele asteptarile?

| FastAndFurious a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e vorba de nevoie, ca necesitate. Ci de impuls, de speranta. Daca din fire esti un pozitiv, te astepti la bine. Daca esti un sceptic vezi totul in negru si oricum ce se intampla nu-ti schimba culoarea.

| PotatoMustDie a răspuns:

Pentru ca ne asteptam la prea mult.

| Never4ever a răspuns:

Legea firiihappy

| Iulian0000 a răspuns:

Soarta frate...
(Fundă? big grin )