| Alecs_Jz_1995 a întrebat:

Neata! Am si eu o problema la laptop cu wireless-ul. Deci am un calculator si un laptop, ieri am reinstalat windows-ul pe laptop si dupa ce s-a terminat de instalat cand dadeam sa ma conectez la internet numai imi mai vedea nicio retea de wireless, nici macar pe cea proprie... Tin sa mentionez ca este prima data cand imi face asa. Daca stiti ce trebuie facut spuneti-mi va rog sad Dau Funda happy

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Spune ce sistem de operare ai (varianta de Windows), este diferit la fiecare si o sa-ti indic ce sa faci. Numai bine!

| RunnerX a răspuns:

Daca ai driverul instalat ar trebui sa mearga ok, dar numai dupa ce activezi WI-FI adica apesi tasta fn + 7 paremise difera de la laptop la laptop

| Alecs_Jz_1995 explică:

Tin sa mentinoez ca laptopul este un HP Compaq cu Windows 7 Home Premium.