| GGG562852 a întrebat:

Neata TPU,
De cateva zile nu pot sa imi sincronizez iPodul. Imi da o eroare 13019. Am incercat sa rezolv problema ajutandu-ma de informatiile de pe net, dar niciun rezultat. Imi puteti spune ce inseamna, si cum pot sa o rezolv, va rooog.

Răspuns Câştigător
| robertzica a răspuns:

1.E o problema foarte urgenta!
2. Daca-ti da eroare 13019 cauta la proprietes IPad cumpara CD de unde ai luat tableta si downloadeaza traducere(ps: scuze ca n-am mentionat CD traducere). Unde ramasese-m cauta acolo proprietati ipad si cauta erori: eroarea nr... care iti apare tie si dupa citeste vezi care e remediul. Pa