| xCarlii22 a întrebat:

`Neatsa. happy
Imi puteti spo0ne` j mie un program de editat poze? puppy dog eyes
Inafara de PhotoScape. oh go on

4 răspunsuri:
| Spitfire a răspuns:

Photoshop, e cel mai bun de pe piata. S-ar putea sa te inveti mai greu sa lucrezi cu el, insa dupa ce iti pui bazele, o sa poti face "minuni".

| TpuNoName123 a răspuns:

PhotoBrush
PhotoFiltre
PhotoShop

| bluexaren a răspuns:

Programele necesita cunostinte!
eu recomand Adobe Photoshop. Nu e Free Dar se gaseste 'crackuit'. Eu il folosesc pentru design. [ daca ai ceva de zis, Yahoo ID : bluexaren ( doar daca e important ) ]

| ea_6589 a răspuns:

Picasa, Adobe Photoshope (cel mai bun da e ff greu sa-l gasesti free), PaintNet, PhotoShine, PhotoInstrument, Photobie, FotoMix, MAGIX FunPix Maker, Hornil StylePix. Sper ca te-am ajutat :*:*