| YusukeUrameshi a întrebat:

(NeluLe respunde)Cand instalez google chrome nu se intample nimic.Nu apare nicaieri google chrome.Va rog frumos ajutor.

8 răspunsuri:
| zuzualina a răspuns:

In Control Panel/Aplicatii sau ceva de genul sau in Descarcari/Downloads

| Lynnfield a răspuns:

Locaţia este: Computer\C:\Program Files\Google\Chrome\Application!

| D3letrix a răspuns:

Ciudat.Mai incearca.Nu iti apare install-ul cand dai dublu click sau dupa ce il instalezi?

| YusukeUrameshi explică (pentru D3letrix):

Il instalez si nu dupa nu apare nimic pe desktop.

| Rakanishuu a răspuns (pentru YusukeUrameshi):

Stii ca poti sa ii trimiti mesaj in privat, nu? laughing

| YusukeUrameshi explică (pentru Rakanishuu):

Da stiu, nu inteleg de ce ai raspuns nu ajuti cu nimic.

| D3letrix a răspuns:

Atunci cauta.exe in folderul si in locatia unde s-a instalat.Si de altfel, cauta-l si la control panel acolo de unde il dezinstalezi daca apare.