| Anonymous2899 a întrebat:

Noaptea trecuta(dintre 14-15 octombrie)a fost "Noaptea devoratorilor de preturi" la Altex, si mi-am comandat un LG G2. Am primit 2 mail-uri :"Comanda a fost inregistrata" si "Comanda a fost confirmata" apoi nimic. Cand credeti ca va ajunge coletul? La adresa am pus "Ridicare de la sediul Fan Courier Tullcea" FUNDA!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Va trebui sa contactezi personalul magazinului online, pentru a vedea care e starea comenzii tale. Cand ridicarea se face de la un sediu, eu inteleg ca trebuie sa ma deplasez pana la locul respectiv si sa mi se predea produsul. Contacteaza telefonic pe cei de la magazin mai intai, sa afli daca produsul e la sediul fan curier.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Esti prea panicat. Cand ar sa ajunga coletul la fan curier, ai sa primesti un mesaj pe telefon big grin.

| Wo0W a răspuns:

Suna si tu la ei si afla