| Radeas1 a întrebat:

Norton Security scan free este ca un antivirus ( te protejeaza in timp real?) sau e doar ca un scanner care gaseste virusii doar cand ii scanezi?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este doar un scanner online.

| alexy19a a răspuns:

Este un scanner online care, dacă ai pus windowusul de 2 minute complet şi îl descarci, el îţi detectează o mulţime de virusi aiurea. Este făcut numai pentru ca prostii să se înregistreze pe el laughing. Asta e părerea mea.

| xK1nD3rX a răspuns:

Este doar un scanner online care il iei odata cu plugin-urile dupa site-uri de jocuri gen Miniclip. Eu ma inteleg cu 2antivirusuri bine. Avast si Avira. Eu iti recomand unul din aceste 2 antivirusuri. Bafta.