| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi mai gasesc Microsoft Office Word in laptop! Am mare nevoie de el, va rog sa ma ajutati si sa-mi spuneti cum il pot gasi! Funda! Mersi!

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Start-> Search->All files and folders->scrii Microsoft Office Word si click "Search".

| ceaiuldetei a răspuns:

Dacă nu îl găsești și nu îl găsești, nu e o tragedie, chiar dacă ești sigur că îl ai pe undeva.

Sugestie: dezinstalează din CONTROL PANEL programul cu pricina și reinstalează-l apoi din nou.

Așa nu vei mai avea nicio problemă și nu îți mai pierde timpul căutând programe pe care nu mai știi cum le-ai rătăcit.

Să îți fie cu folos.