| Dooby97 a întrebat:

Doresc si eu un pachet Microsoft office gratuit ca nu gasesc nicaieri...Va rog ajutati-ma.In special am nevoie de Word urgent.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| RoRoxana a răspuns:

Scrie p google Microsoft Office sh gataa!laughing
[Wii]
Ia sa vdem Daca te'ai prinswinking

3 răspunsuri:
| RoRoxana a răspuns:

Wii love struck
funda love struck!
adevaru' e ca trebuia NeapArAt!laughing[Daca intelegi c vreau sa ziclaughing]

| Aero a răspuns:

Gratuit n-ai cum. Te costa galleoni buni! E printre cele mai scumpe produse de la Microsoft.

Vezi ca "Golful Piratilor" e un magazin care da pe gratis, daca stii sa-i rogi frumos(adica sa cauti naibii bine pe google si sa stii ce e ala download).

Sincer, ia mai bine o alternativa gratuita, compatibila cu MS Word.

Open Office: http://download.openoffice.org/index.html

| Aly_7975 a răspuns:

Gasesti aici Microsoft Office 2010 :)
www.OnlyZombie.org