| DeDeLoVe a întrebat:

Nu imi mai gasesc un prieten pe facebook?
Si nu nu m-a blocat si nici eu pe el si are acelasi nume si aceleasi poze.
De exemplu cand comenteaza o poza nu pot sa ii vad comentariul si cand e etichetat undeva apare cu negru.
Deci sunt sigura ca nu l-am blocat si nici el pe mine...
Atunci ce s-a intamplat, imi amintesc doar ca i-am dat report acum 1 an...

2 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Nu l-ai blocat dar i-ai dat report si mai vrei sa ii vezi profilul?! Draga, tu l-ai blocat deja din oficiu cu reportul respectiv.

| anonim_4396 a răspuns (pentru justfreelove):

Da,daca i-ai dat report acum un an acum nu mai poti repara a ramas raportat de tine si tu nu il mai poti vedea, imi pare rau, scuze dar nu pot raspunde la intrebare,