| AnaBonteanu a întrebat:

Nu imi mai merge messu si mi-am facut un id nou. dar cand vreau sa intru, nu ma lasa. Sti voi dc? FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu că nu ar fi o idee bună să trecem toți pe skype, dar înca 99% folosesc yahoo.Este unul din cele mai penale servicii de chat, dar românii îl folosesc la greu.Nu știu de unde a venit moda asta, dar în fine.cum ieși din românia se folosește skype sau Windows messenger. whistling

5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Bug din messenger. îÎncă un motiv în plus pentru care îmi pare bine că am scăpat de jamurile lu Gates.Succes

| byeddy a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu acum...o fi un semn sa renuntam la messlaughing
probabil un virus isi face de cap prin calculatoarele noastre.

| DeyCj a răspuns (pentru byeddy):

Nu că nu ar fi o idee bună să trecem toți pe skype, dar înca 99% folosesc yahoo.Este unul din cele mai penale servicii de chat, dar românii îl folosesc la greu.Nu știu de unde a venit moda asta, dar în fine.cum ieși din românia se folosește skype sau Windows messenger. whistling

| OliverArrow a răspuns:

Ai uitat parola. Mi s-a mai intamplat si mie sa nu ma lase
Bagurihappy

| AnaBonteanu explică:

Mersihappy

| TocilaCristian a răspuns:

Este de la messenger de la versiunea care ai instalat o, dezinstaleaza messengerul banuiesc ca ai 1.5 si instaleaza messenger 9 final de aici : http://www.hit.ro/internet-securitate/yahoo-messenger-9-final
Asta e cel mai bun si are si teme si toate functiile, versiunile mai noi au buguri si nu sunt bune de nimic.