| Caponel98 a întrebat:

Nu imi merge bine touch screen la iphone 3gs, adica in unele locuri merge touch-ul dar in unele nu, ce trebuie schimbat la el, si cat ma costa ca sa il repar?

1 răspuns:
| cookie01 a răspuns:

Trebuie schimbat touch-ul fara display. Preturile difera de la un loc la altul precum si daca iti pune un touch original sau nu. Si mai intervine si manopera care iar poate sa difere, daca nu sti sa ti-l monezi tu, ca de pe internet l-ai putea lua mai ieftin. Dar daca il duci la sevice e mult mai scum si de aia nu iti ppot da un pret. Pe langa toate astea pretul difera de la un oras la altul.