| Caponel98 a întrebat:

nu imi merge bine touch screen la iphone 3gs, adica merge numai in unele locuri, iar in altele nu, ce trebuie schimbat la el si cat m-ar costa sa il repar?

1 răspuns:
| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Cumpei in touch de pe okazii mai bine (maxim 50 lei)
si te duci cu el la un service si le zici sa til puna (ca sa nu te faca la bani, de aia zic sa iei tu touchul... astfel platesti la service doar manopera )
Desi, parerea mea nu merita sa il faci, mai bine strange bani ca si asa vine craciunul si ia-ti un s3 mini, sau un galaxy trend, sau lumia etc (sunt o multime de telefoane noi de buget) iph 3gs e cam vechiut