| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merge facebook-ul nu pot da sa vad pozele sa dau like-uri sa intru pe aplicatii.imi apare globuletu ala cu notificarile si cand vreau sa le vad nu imi intra pe ele pe orice vreau sa intru nu imi deschide. a si am intrat si pe calculator( eu fiind pe laptop)si imi merge normal.ce pot sa fac ca sa imi maerga si pe laptop?

2 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Log out si intri iar. Foloseste CCleaner pentru a sterge urmele lasate de plimbarile tale pe net, astea iti incetinesc PC-ul si netul happy

| Ancutza_9092 a răspuns (pentru Mădă0611):

Am incercat cu log out si nu merge