| dianamaria130 a întrebat:

Nu imi merge fb-ul. zice ca nu poate gasi pagina. va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

Problema ii de la ei.Incearca sa intri seara dupa 22:00 atunci ii mai liber si iti v'a merge.

4 răspunsuri:
| Fantastic7 a răspuns:

Nu-i nimic grav dacă rămâi fără Facebook. Stai potol :*

| Soowhaat01 a răspuns:

Bună!

Și mie la fel. Cred că este o problemă ori la net ori la ei. Prietenei mele îi merge...nu știu. Eu sunt la next gen și ea la romtelecom.
Poate mâine o să meargă... sper sad.

Te pup kiss

| dianamaria130 explică (pentru Soowhaat01):

Net-ul imi merge perfect. numai fb-ul nu se dechide.

| Andruşcă a răspuns (pentru dianamaria130):

Sunt niste probleme cu serverele lor. Pana acum 15 minute nici mie nu mi-a mers, acum si-a revenit. Trebuie sa inceapa sa mearga si la tine in cel mai scurt timp.