| anonim_4396 a întrebat:

Nu imi merge Internet Explorer, imi dadea la inceput nu stiu ce eroare legata de add-uri, l-am dezinstalat si am incercat sa instalez versiunea noua, sa instalat dar a dat iar eroare, asa ca am dezinstalat si am incercat sa instalez versiunea 7 dar odata instalata nu se deschide deloc browserul. Nu e problema a mea caci pot folosi si mozilla insa mama se uita la tv in internet explorer si nu gasesc un site pe mozila care sa aiba toate canalele ciudate pe care ea le vrea, ca Travel and living, etc.
Imi explica cineva de ce acum nu vrea sa se instaleza IE 8?
scrie ca is not suported by the sistem, am scanat si tot bummer ca nu are nica. thinking HELP!

Răspuns Câştigător
| moldovianu a răspuns:

Cauta un program TuneUp Utilities cu care sa il repari si un antivirus bun sa vezi daca nu e virusat, pentru IE8 daca zice ca nu il suporta, atunci iti trebuie windows nou, banuiesc ca xp, el e singuru care poate face asta...nu te chinui cu mozzila, chrome etc., sunt bune dar pentr TV Online NU!

5 răspunsuri:
| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a răspuns:

Incerca sa iti instalezi google chrome

| reason2fly a răspuns:

Am google chrome si mozila dar nu merge Tv in astea! de asta vreau sa il instalez.

| reason2fly a răspuns:

Multumesc, merge acum!

| Dorifto a răspuns:

Poti sa iti iei gooogle chrom merge extraordinar si la ecran nu ai diferite bare care sunt nefolositoare

| RakuNinjaku a răspuns:

Instaleaza-ti Mozzila FireFox e de 10 ori mai bun ca IE!