| MestecGuma a întrebat:

Nu imi merge tastatura nu merg unele cifre nici sa sterg nu merge cand gresesc ceva nu merge deloc
am incercat sa dau tastatura pe engleza sau adica romana nu merge
nu merge nici " andarlainu" de lamess funda

4 răspunsuri:
| Danutz2111 a răspuns:

Ia-ti o tastatura noua... alta varianta nu vad

| RobertoDewilla a răspuns:

Daca vrei dai pe butonul start si la "run" scrie "osk" fara ghilimele si iti va aparea o tastatura pe ecran

| Daniela_Luissa_1993 a răspuns:

Am patit si eu asa.dar la mine era mai rau.mi se inversasera tastele. apasai ceva si iti aparea altcevastraight face.si am achimbat tastatura ca nu mai aveam ce sa-i fac.iar tastatura pe care am cumparat-o este de la "Serioux" si am dat 20 de lei pe ea, si vreau sa zic ca merge foarte binehappy sper ca te-am ajutat tongue

| Robeee_8510 a răspuns:

Hmm. Cred că tastatura ta s-a cam stricat. Te sfătuiesc să îți cumperi alta nu costă foarte mult. Cea pe care o ai acum poți să o aruncii.winking Sper că te-am ajutat. Fundiță?winking