| MestecGuma a întrebat:

Nu merge tastatura nushu ce are de ex nu pot sa fac " andarlainu" de la mess nu merg unele cifre nici emoticoanele nimic
funda

4 răspunsuri:
| RaZ4Ing a răspuns:

Pai. 1 se scrie underline in limba engleza. daca nu este varianta lui ionutz atunci poate fi varianta ca ti s-au ars unele butoane... si va trebui sa schimbi tastatura cu una noua. Bafta!

| ionutzul31 a răspuns:

In coltul din dreapta jos a desktopului ar trebui sa fie undeva "RO"
Dai click si selectezi english. Daca nu e asta, atunci n-am nici o idee despre ce ar putea fi vorba

| MestecGuma explică:

Nu are legatua c asta nu merge nici sa sterg unele litere cand gresesc am incercat

| Negativu01 a răspuns:

Inseamna ca nu e conectat cablul de la tastatura ca lumea sau poate s-a stricat tastatura.Verifica daca cablul tastaturi e conectat corect sau intreba pe cineva care repara electronice.baftahappywinking