| micky a întrebat:

Nu imi merge youtube! Simt ca innebunesc. "Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player. " Am instalat Java din nou, Flash Playerul de vreo 2 ori, dar nimic. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| moodyblues a răspuns:

1. pune start
2. da click pe run/executare
3.in run scriem: regsvr32 jscript. dll
4. da enter si a sa apara ceva de succes. tu dai ok normal
5.repeti pasii 1 si 2 iar la pasul 3 de data asta scrii: regsvr32vbscript. dll si procedam ca la pasul 4

5 răspunsuri:
| unicka a răspuns:

Ai incercat sa dezinstalezi intai si pe urma sa instalezi un alt adobe?
la mine merge

Stefan
| Stefan a răspuns:

Nici la mine nu merge ''youtube'', cred ca au probleme tehnice, incearca pe Internet Explorer.

| YepIsSuspended a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat.Reinstaleaza browserul pe care il ai sau reinstaleaza windowsul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Instaleaza ultima versiune de flash player

| bIjuUu a răspuns:

Deci o sa ti se para banala chestia nici la mine nu a mers youtube-ul o perioada si am sters calculatorul de praf si ca din minune a mers acum nu stiu ce fel de problema ai u la mine nu mergea sunetu ...instaleaza si u flash player-u din nou poate merge succes:*