| dulc3'maria a întrebat:

Helpsad nu mai merge sa ma uit pe youtube la nimicsad scrie asa: Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player. Am dat la Get the latest Flash player am dat download si le-am instalat insa tot asa scrie si nu merge sa ma uitcrying trebuie altul? sau ce sa fac? va rog ajutati-masad un id ceva sa ma ajutati sau spuneti'mi aici va rooooog mc mult love struck

Răspuns Câştigător
| Eu4EverX a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie il instalam si nu mergea:(

http://get.adobe.com/flashplayer/ Incerca asa

Daca nu merge mai incarca cateva zile si daca nu reinstaleaza windowsul eu asa am facut:|

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iei de pe net adoble flash player ca ai si dupa aia instaleazal si ai sa vezi ca merge:* vreau funditatongue:*

| erik_1277 a răspuns:

Ai rezolvat? gabghab71