| anonim_4396 a întrebat:

Nu ma pot decide intre headphones, dinalea pe toata urechea si in ear pentru ca vreau sa le folosesc sa ascult muzica si sa le i-au pe afara si la scoala. Credeti ca daca mi-as cumpara dinalea mari ar fi o problema? Adica ies in evidenta si la cat de rea e lumea in ziua de azi... sigur s-ar rade si chestii de genul. Ce credeti?

Răspuns Câştigător
| T0T a răspuns:

Nu trebuie sa conteze parerea altora. Poate asa esti tu tie iti pasa, atunci ia d-alea mici. Oricum lumea nu are ce sa zica sunt multi care poarta d-alea mari.

2 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Cand te misti, cele mari nu stau bine. Ia din ambele, cele mici sunt ieftine, nu trebuie sa iei ceva de supercalitate.

| Spliffwizard a răspuns:

HEADPHONES. am vazut si eu oameni cu casti dinalea mari pe strada, si nu mi se pare nimic ciudat. laughing)