| lovepiink a întrebat:

Nu mai pot sa citesc mesajele de la yahoo mail! Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Fii atenta : Start > Click dreapta pe My Computer -> Properties -> Advanced -> Error Reporting si dai Disable Error Reporting! incearca si spune-mi si ce browser folosesti si daca in messenger ai ceva probleme si daca ai multe toolbaruri in browserul tau de cautare)!

17 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai ce se intampla mai exact? nu poti accesa pagina? dar pe mess poti intra? spune si alte simptome!

neluL
| neluL a răspuns:

Si cand dai clik pe iconita de email din dreapta sus ce se intampla? In momentul ala trebuie sa se deschida o pagina in browserul tau de cautare implicit (ce folosesti? Mozila chrom IE opera?) Spune ce se intampla din momentul cand dai clik pe plic in Yahoo Messenger!

neluL
| neluL a răspuns:

Ia incearca si foloseste Mozilla sau Internet Explorer. Deschide cu unul din browserele astea direct de aici https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&. src=ym nu te mai duce in yahoo! (inainte sa accesezi pagina de mai sus opreste antivirusul (dar sa nu-l uit oprit)) Spune-mi daca se deschide acum! Vreau sa faci proba in amandoua browserele!

| Caba_Ciprian_2000 a răspuns:

Cam aceeasi problema am si eu
pe TPU am email c...@yahoo.com
pe yahoo mail c...@yahoo.com adica la fel
nu primesc nimic de la TPU

| Ghost99 a răspuns:

Incearca sa iti faci alta adresa de mess si poate merge

| lovepiink explică:

NeLuL pe mess pot intra!

| lovepiink explică:

Pai folosesc opera si cand dau pe iconita scrie ca pagina nu e disponibila!

| Gambino a răspuns:

Intra pe linkul ce-l atasez mai jos, si totul se rezolva!

https://login.yahoo.com/config/login_verify2?&. src=ym

| yoyoy77 a răspuns (pentru Gambino):

Gambino s-a rezolvat am avut aceias problema si acu e ok TY

Alte răspunsuri
| Raluca_Ivanescu_1984 a răspuns:

Nu pot accesa email

| Petrei_Vlad_1995 a răspuns:

Reseteaza ti telefonul complet.

| Grigore_Simona-Gianina_1976 a răspuns:

Nu pot sa deschid mail ce sa fac incerc sa il deschid de pe OPERA nu imi recunoaste parola si imi cere contul google ...am incercat si cu contul google dar nu ma lasa... ajutati-ma

| Mitilita_Corbeanu_1968 a răspuns:

Nu pot citi meilurile

Alte răspunsuri