| marcuvalentina a întrebat:

Nu merge cablu de date...in bag in tele merge dar cu pc nu face conexiunea. Imi apare semnu de cablu dar nu functioneaza. Trebuie descarcat ceva pentru cablu sau ceva de genu in pc?

Răspuns Câştigător
| Nero a răspuns:

Daca ai telefon Samsung descarca-ti Samsung usb drivers.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Ce conectezi cu tele si merge si nu iti merge cu pc? un telefon? tableta? mixer? masina de spalat?
scuze pentru ironie insa trebuie sa fii mai concreta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sigur ca nu vede telefonul.Pentru ca asta e.Iti apare cablul dar atat.Deci cablul e bun, trebuie doar instalat driverul telefonului ca sa recunoasca si telefonul.

| pufuletziii a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat exact la fel! Nu trebuie sa descarci nimic pentru a conecta cablul de date. Cel mai probabil iti este intrerupt un fir sau ceva la el. La al meu asta era problema, eu puteam conecta mp4-ul si se incarca, dar nu il vedea PC-ul. Asigura-te ca nu are nimic cablul de date sa poti fi sigura ca nu asta e problema.happy

| Varzan_Claudiu_1991 a răspuns:

1.Ce fel de telefon ai?
2. Poate nu ai driverele in pc instalate.fa-ti un u-pdate la pc.) Dar spune-mi modelul si poate imi dau seama si windowsul din pc... fi putin mai detaliata! Bafta.