| bogdannn114 a întrebat:

Nu mi merg boxele sa ascult muzica, le am conectate la pc, doar in casti se aude, stie cineva? adica dau drumu la muzica, dar nu se aude nimic

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

S au ars boxele.

| bogdannn114 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Cum e posibil asta? acum 3 zile mergea, de atunci nu le-am mai folosit

| ancaval a răspuns:

Ar trebui să intri la sunet, să vezi ce e acolo.
Caută video pe net, ca să vezi exact pașii.
Sau, stinge calculatorul și pornește-l din nou.

| bogdannn114 explică (pentru ancaval):

Pai la sunet imi apare ca muzica se aude, dar nu o audlaughing

| ancaval a răspuns (pentru bogdannn114):

Știu, și la mine apare așa. Doar că muzica se aude doar în căști și nu în boxe.
Ce e de râs? Închide și deschide din nou. Scoate cablul de la sunet și bagă-l din nou. Sau, caută video pe net, sunt multe care ajută.

| bogdannn114 explică (pentru ancaval):

Am gasit, era scos jack-ul din spate pc-ului, mersi oricum

| NotNamed a răspuns:

Am patit si eu ceva asemănător. Aveam un sistem iar de acolo plecau doua boxe R si L. Una nu sa mai auzit la un moment dat tot asa după o pauza de o zi doua. Ars tată, ars.

| ncristian7805 a răspuns:

Pune boxele prioritare. De aceea nu-ti merg.