| kimkardashian75 a întrebat:

Nu-mi merge Messengerul de vreo 6 luni... Apare asa:
Yahoo Messenger has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.
Please tell Microsoft about this problem.

Send Error Report / Don't Send

Am tot auzit de la diferite persoane care au patit ca nu trebuie sa fac nimic, isi va reveni singur...dar din pacate, la mine nu s-a intamplat asa. Ce ar trebui sa fac in cazul asta?

2 răspunsuri:
| tr3ig a răspuns:

Pa si ai supravietuit tu fara mess 6 luni? ce ai facut in timpu ala? ia si tu o versiune mai noua

| lopaca97 a răspuns:

Start>settings>control panel>Add or Remove> cauti yahoo messenger >remove> intri pe net si iei ultima versiune de yahoo>instalezi>te loghezibig grin funda?