| dyanutza22 a întrebat:

Nu-mi merge sunetul la calculator! Inainte am avut windows vista si aveam sunet mergea bine, dar acum am bagat windows xp sp3 si am vrut sa instalez acelasi driver si-mi da eroare -No Driver was supported in this Driver Package- si nu-l instaleaza... (atunci folosisem versiunea pentru vista acum am incercat cu xp). Am incercat sa instalez altul si se aude un bazait pe fundal.Mai demult cand se auzea acel bazait intram la setari la volum si dadeam "mute" la unele chestii sa nu se mai auda, dar acum am dat si la fel se aude, unele dintre acele chestii sunt sterse si nu pot sa le modific... Ce ar trebui sa fac sa nu se mai auda sunetul ala?

2 răspunsuri:
| Dorin_Petrisor_1989 a răspuns:

Cauta pe net driver genius 9 il instalezi si tit scaneaza ce driver nu ai instalat si til descarca el!