| Naiky3Run4 a întrebat:

FUNDA! SALUT, in Windows 7 64bit nu merge sunetul in 5.1? am sistem 5.1 si nu se aude in toate! Ce driver de sunet sa descarc ca sa se auda in toate boxele + tub de bass?( realtk am incercat dar nu merge)

1 răspuns:
| andtim a răspuns:

Eu zic sa cauti driverul placii de sunet pe care o ai in calculator ca altfel nu faci nimic! vezi ca s-ar putea sa mai fie un program ceva cu interfata grafica, cu equalizere si alte draciiwinking cauta pe google ca nu se poate sa nu gasesti