| monamiki a întrebat:

Nu-mi merge word-ul. Vreau sa-l deschid dar imi apare eroare, cu mesajul fixati problema. Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil ai avut o versiune trial(60 de zile)si ti-a expirat.

| MnereaDarius a răspuns:

In primul rand ce versiune Microsoft Word ai achizitionat si prin ce mijloace? Daca utilizezi o versiune in limba engleza, te voi ruga sa postezi mesajul de eroare intocmai cum iti apare tie.

| monamiki explică:

Am rezolvat... trebuia sa dau un refresh la calculator, pentru ca il blocasem cu totullaughing