| Katona_Claudiu_1999 a întrebat:

cand deschid o pagina web, de ce imi apare frecvent mesajul,,
Of nu mai merge" si intr-un chenar albastru apare mesajul,,Reincarca"si sub chenar apare,, A aparut o eroare la afisarea acestei pagini web"?

5 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Se pare ca ai chrome
care e incarcat cu spume
sau ceva asemanator
asa ca nu mai poate randa pagini de web

apasa ctrl+shift+del si curata browserul cat poti de mult (eu pastrez numai parole si auto-fill data, si sterg restul de la inceputul timpului)

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Bizon95):

E pe telefon. Telefonul e model de la Vodafone

| Trickster a răspuns:

Sterge datele de la browser si verifica pc-ul de virusi (posibil sa fie asta problema)

| Katona_Claudiu_1999 explică (pentru Trickster):

Problema e pe telefon modelul e de la Vodafone

| Bizon95 a răspuns (pentru Katona_Claudiu_1999):

Deci nu numai ca e vechi, mai e si versiunea ieftina
iar chrome s-a updatat si nu mai reuseste sa randeze pagini de web pe asa o fosila

treci pe browser-ul default din telefon, poate ala totusi merge cat de cat!